Hopp til hovedmenyen på siden Hopp til hovedinnholdet på siden

Politikerfoto kommunestyret

Sidebeskrivelse for politikerfoto

Ordfører Gunnar Krogstad

Gunnar Krogstad

Ordfører
gunnar.krogstad@melhus.kommune.no
AP
915 69 239

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Stine Estenstad

Varaordfører
stine.estenstad@melhus.kommune.no
H
947 95 779

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Bente Estenstad

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Berit Wold Fjelle

bwfjelle@gmail.com
AP
934 05 335

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Annar Gravråk

annar97@live.no
AP
469 16 596

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jens Otto Havdal

ottohav@yahoo.no
AP
913 46 242

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Svein Hovin

sv-hovi@online.no
AP
415 28 720

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ingar Lomheim

ingarlomheim@gmail.com
AP
976 59 804

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Bjørn Lyngen

bjorn.lyngen@gmail.com
AP
414 15 276

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Stein Restad

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Eirik Grøseth Sund

eirik.sund@gmail.com
AP
970 12 907

Bilde av damesilhuett

Anja Sterten

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Einar Gimse Syrstad

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Anne Grethe Tevik

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pernille Wahlberg

perw@multiconsult.no
AP
917 32 311

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Svein Evjen

E-post: svein.evjen@getmail.no
H
959 86 610

Kay Ove Bjerkenås

kayove@ceka.no
H
979 89 071

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Stein Eidsmo Hova

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Mikal Kvaal

mikalkvaal@gmail.com
H
992 47 547

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jan Arne Bremnes

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Anna Lina M. Holm

annalina@kvt.vgs.no
KRF
934 86 080

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Fritz Arne Haugen

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jorid Oliv Jagtøyen

joridjagtyen@gmail.com
SP
930 27 899

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Maria Langland Nystumo

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Gøran Berg Onsøyen

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Trine Onsøyen

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ketil Reitan

ketil@reiboror.no
SP
934 04 891

Silhuett av mannsperson

Ola Solberg

olasolberg53@gmail.com
SP
975 70 740

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Sigmund Gråbak

sgputball@gmail.com
ML
975 34 638

Tor Arne Granmo

t-granmo@online.no
ML
913 51 493

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Merethe Moum

merethe@ivarmoum.no
ML
900 81 195

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kaare Qvenild

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Anne Sørtømme

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jan Frode Hatlen

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Eirik Engan

eirik1907@gmail.com
MDG
977 42 385 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Erling Gøran Mellingsæter

erling@mellingsaeter.no
FRP
906 03 020 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Lisbeth Tiller