Hopp til hovedmenyen på siden Hopp til hovedinnholdet på siden

Flyktningetjenesten

Besøksadresse: Skysstasjonen, Jernbanevegen 25, Melhus
Postadresse: Rådhusvegen 2, 7224 Melhus

Kontaktinformasjon

Fagleder: Ingrid Stensby
Tlf: 72 85 86 07/951 82 665
E-post: Ingrid.Stensby@melhus.kommune.no

Programrådgiver (introduksjonsprogram): Mette Gimse
Tlf: 918 26 672/72 86 85 09
E-post: Mette.Gimse@melhus.kommune.no

Programrådgiver (introduksjonsprogram): Gulnura Mamytbaeva
Tlf: 476 35 809
E-post: Gulnura.Mamytbaeva@melhus.kommune.no

Programrådgiver/praksiskoordinator: Marius Barstrand Hanssen
Tlf: 72 85 86 35/901 70 778
E-post: marius.barstrand.hanssen@melhus.kommune.no

To-språklig assistent og flyktningemedarbeider: Astier Seyfu Asmelash
Tlf: 72 85 86 07/909 39 165
E-post: Astier.Seyfu.Asmelash@melhus.kommune.no
 

Enslige mindreårige: Enhetsleder:Erlend Flatås Abusland
Mobil:  924 23 964
E-post: : Erlend.Flatas.Abusland@melhus.kommune.no

Flyktningetjenestens ansvarsområder

Mer informasjon

Skjema

Tips en venn Skriv ut